NOTARO TVIRTINIMAS

Notaro tvirtinimas

Notaras tvirtina vertėjo/-os parašą. Jis gali patvirtinti oficialius dokumentus, pvz.: santuokos liudijimus, gimimo liudijimus, turto registracijos dokumentus, automobilio registracijos dokumentus, pasus, vairuotojo pažymėjimus ir kt.
Rekomenduojame išsiaiškinti ar notaro tvirtinimas Jūsų atveju yra išties reikalingas, nes dažniausiai pakanka biuro tvirtinimo.

Notarai netvirtina užsienyje išduotų dokumentų nuorašų tikrumo, jei jie nelegalizuoti, tai yra neturi konsulinės pažymos, vadinamos apostile (Apostille).

„Kalbų gidas“ vertimai turi bendradarbiavimo sutartis su notarų biurais ir atlieka dokumentų tvirtinimą klientų vardu – Jums patiems apsilankyti pas notarą nereikės.

 

Biuro tvirtinimas 

„Man reikia tik vertimo“ – sako dažnas klientas. Tačiau neretai paaiškėja, kad reikalingas ne tik teksto vertimas, bet ir jo tvirtinimas mūsų biuro antspaudais bei vertėjo parašais. To dažniausiai pakanka teikiant vertimą daugeliui valstybinių institucijų ar privataus sektoriaus įmonių. (Biuro tvirtinimas paprastai naudojamas verčiant sutartis ir mokesčių deklaracijas). Atkreipiame dėmesį, kad užsakovas visada pats turi sužinoti, kokio vertimo tvirtinimo jam reikia – biuro ar notarinio.